Jak ciepło to za ciepło?

/

Problem z pracą w biurze na otwartym planie polega na tym, że nigdy nie uda się zadowolić wszystkich pod względem tego, jak gorąca lub zimna jest temperatura.

Niektórzy ludzie są zazwyczaj ciepłolubni i uważają, że biuro jest zbyt ciepłe nawet w środku zimy. I odwrotnie, można znaleźć osoby, które wydają się być zimnolubne, zawsze zimne bez względu na porę roku.

W miesiącach zimowych znalezienie szczęśliwego środka może być jeszcze trudniejsze. Jeśli w biurze jest zbyt ciepło, trudno jest zachować czujność i produktywność, a może się okazać, że pracownicy zaczynają zasypiać na swoich krzesłach! Oczywiście, biuro musi być wystarczająco ciepłe, jednak to właśnie tutaj pojawia się zamieszanie.

Tak wiele słyszymy o tym, jak zachować chłód w lecie, ale utrzymanie wszystkiego na równym poziomie w zimie może być trudniejsze!

W Wielkiej Brytanii nie ma ustalonej temperatury, co jest zbyt gorące, a co zbyt zimne, ale pracodawcy muszą zapewnić rozsądną temperaturę i dużą ilość świeżego powietrza. Jeśli czujesz, że w Twoim biurze jest za gorąco i nie możesz wykonać pracy, lub nawet za zimno, porozmawiaj z pracodawcą, aby podkreślić swoje obawy.