Czy tace papierowe to już przeszłość?

/

Wiele inteligentnych biur stara się zrezygnować z papieru. Jest to dość duża góra do pokonania, ale wielu biurom udało się to osiągnąć, a inne z pewnością są na dobrej drodze.

Zrezygnowanie z papieru ma wiele zalet, nie tylko dla środowiska, ale także dla wydajności i uporządkowania przestrzeni biurowej. Czy w związku z tym papierowe tacki na papier również odejdą do lamusa?

Albo wykorzystujesz swoją tacę w sposób produktywny, albo tworzysz z niej bałagan. Na ogół tak to wygląda. Jeśli starasz się zrezygnować z papieru, wszystkie zadania będą odbierane elektronicznie, przy użyciu określonych rodzajów oprogramowania i skrzynki poczty elektronicznej. W takim przypadku z pewnością nie ma powodu, aby mieć pojemnik na dokumenty, a on po prostu będzie tam stał, pusty i zapomniany.

Czy to coś złego? Pod wieloma względami nie. Od dziesięcioleci wielu pracowników biurowych borykało się z problemem braku pojemnika na dokumenty, więc jego brak jest prawdopodobnie mile widziany przez wielu ludzi! Brak papieru to jedno z nowoczesnych rozwiązań biurowych, które ma na celu zwiększenie produktywności i zrównoważony rozwój, i choć ma swoje plusy i minusy, wydaje się, że jest to droga przyszłości.

Nowoczesne meble biurowe nie będą musiały pomieścić tacki na dokumenty i tacki na dokumenty, dzięki czemu pracownicy będą mieli więcej miejsca do pracy. Eleganckie biurko będzie wyglądało niezwykle efektownie bez stosów papierów!

Co sądzisz o swojej szafce na dokumenty?